obozykolonie
kolonie dla dzieci mazowieckie

Kolonie i obozy dla dzieci z Warszawy - blisko domu, a jednak na wakacjach

Dla mieszkańców stolicy mamy w ofercie kolonie i obozy zlokalizowane w bliskiej odległości od Warszawy. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom wakacyjną przygodę, ale z różnych powodów wolą, aby nie wyjeżdżały zbyt daleko od domu.

Obozy przygodowe dla młodzieży z Mazowsza - emocje gwarantowane

Jeśli Twoje dziecko uwielbia emocje i adrenalinę, z pewnością zainteresują je nasze obozy przygodowe. Proponujemy różne formy aktywności – od survivalu, poprzez gry terenowe, aż po różnego rodzaju sporty ekstremalne. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów i w bezpiecznych warunkach.

obozy szachowe 2024

Kolonie edukacyjne dla dzieci z województwa mazowieckiego - nauka i zabawa w jednym

Nasze kolonie edukacyjne to doskonała propozycja dla małych miłośników wiedzy. Dzieci mają możliwość poznawania świata nauki poprzez zabawę, eksperymenty i ciekawe zajęcia. W ofercie posiadamy m.in. kolonie przyrodnicze, astronomiczne, językowe czy programistyczne.

Obozy sportowe dla młodzieży z Mazowsza – Wzmacniaj pasję sportową

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia sport i chce rozwijać swoje umiejętności podczas wakacji, nasze obozy sportowe to idealne rozwiązanie. Młodzież z Mazowsza może wybrać spośród wielu dyscyplin – od piłki nożnej, przez koszykówkę, aż do jazdy konnej. Wszystkie nasze obozy są prowadzone przez doświadczone kadry trenerskie, które zapewniają zarówno intensywne treningi, jak i dobrą zabawę

Obozy przyrodnicze dla młodzieży z Mazowsza – Odkrywaj tajemnice natury

Dla młodzieży zainteresowanej przyrodą i jej tajemnicami, proponujemy obozy przyrodnicze. Podczas obozu uczestnicy będą mieli okazję bliżej poznać świat flory i fauny, a także nauczyć się, jak obserwować i chronić przyrodę. To idealne miejsce dla młodych miłośników natury z województwa mazowieckiego.

Scroll to Top