O nas

Firma WakacjeiFerie, której oferta dostępna jest na stronie www.obozykolonie.com.pl, została założona z myślą o zapewnieniu aktywnego wypoczynku, wspieraniu wspólnych zainteresowań i tworzeniu niezapomnianych wspomnień. Naszym celem jest spełnienie potrzeb i oczekiwań dzieci i młodzieży, inspirując ich do odkrywania nowych pasji i budowania trwałych przyjaźni.

Widząc, jak nasze innowacyjne pomysły pobudzają ciekawość młodych ludzi i umożliwiają tworzenie nowych przyjaźni, czerpiemy ogromną satysfakcję z realizowanych projektów. Nasze imprezy nie tylko rozwijają umiejętności, ale także promują pozytywne emocje, zapewniają odprężenie i relaks.

Pragniemy tworzyć środowisko, w którym codzienny stres zanika, a na jego miejsce pojawia się beztroska, śmiech i pozytywna energia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skrojoną z myślą o młodych ludziach i ich różnorodnych zainteresowaniach.

obozydlamłodzieży

Referencje i opinie rodziców i uczestników

Pani Alicja mama Kajtka

Dzień dobry Panie Kamilu,
My też jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe kolonie w Dąbkach 😁😁😁😁Dzień dobry Panie Kamilu,
My z mężem za wspaniałą organizację i poczucie, że Kajtek ma świetną opiekę, a Kajtek za świetne atrakcje i wspaniałą zabawę 😁Dzień dobry Panie Kamilu,
Oczywiście Kajetan już chce jechać na kolejne kolonie z Wami i mocno trzymamy kciuki żeby udało się Panu zorganizować wyjazd zimowy i oczywiście w ciemno zapisujemy się na niego 😁😁Dzień dobry Panie Kamilu,
Pozdrawiamy i życzymy trochę odpoczynku po tych kolonijnych szaleństawach.

Pani Kasia mama Julki i Jasia

Dzień dobry Panie Kamilu,
bardzo dziękujemy za super organizację i Pana zaangażowanie w to żeby Dzieci miały wypełniony czas mega atrakcjami!
Jak dla nas to wystarczą zdjęcia i nie musi Pan pisać nocami maili, niech Pan na drugi raz odpocznie i się wyśpi 🙂
Janek jak zobaczył zdjęcia z jazdy na quadach i z poligonu to zapowiedział, że za rok jedzie, nie ważne czy z kolegą czy bez także ma Pan już jednego pewniaka 🙂

Pani Iwona mama Oli

Dzień dobry,
Panie Kamilu Ola stwierdziła że mogła by jeszcze zostać na dwa tygodnie. Jest zachwycona pobytem. Zaprzyjaźnila się niektórymi osobami, utrzymują że sobą kontakt a jutro mają się spotkać że swoją paczka. Opiekunowie byli suuuuper ala zwłaszcza P. Ola (ponieważ imienniczka Oli). Jeszcze raz dziękuję za opiekę i wyjazd z naszymi dziećmi.

Marcin i Agnieszka rodzice Mai

Panie Kamilu,
Cieszymy się, że Maja mogła wyjechać właśnie z Panem. Jest zadowolona, opowiada wiele fajnych historii, a na zdjęciach widać jej radość. Za rok mamy nadzieję dołączyć Jagodę.
Z pozdrowieniami

Scroll to Top