obozykolonie

Sprawdź przydatne informacje

Dowiedz się więcej o obozach i koloniach dla dzieci i młodzieży 

Informacje o Obozach i Koloniach

Do udziału w koloniach/obozach wymagane są następujące dokumenty: zezwolenie rodziców, karta zdrowia, zezwolenie na uczestnictwo w określonych aktywnościach (jeśli to konieczne).

Oferujemy specjalne kolonie/obozy dla dzieci z określonymi potrzebami, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Nasz personel jest wysoce wykwalifikowany i doświadczony w pracy z dziećmi. Wszyscy są przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczestników są dla nas najważniejsze. Posiadamy szczegółowe procedury bezpieczeństwa i zdrowia, które są dostępne do wglądu.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczestników są dla nas najważniejsze. Posiadamy szczegółowe procedury bezpieczeństwa i zdrowia, które są dostępne do wglądu.

Na naszych obozach oferujemy różne atrakcje i zajęcia, takie jak gry sportowe, zajęcia artystyczne, nauka survivalu i wiele innych.

Dbamy o dietę naszych uczestników. Prosimy o informacje na temat wszelkich alergii pokarmowych podczas rejestrowania się na obóz.

Koszty udziału w naszych koloniach/obozach wynoszą XX PLN. Cena obejmuje zakwaterowanie, posiłki, wszystkie zajęcia i opiekę.

Oferujemy zniżki dla rodzeństwa oraz dla powracających uczestników.

Rodzice mogą kontaktować się z dziećmi poprzez codzienne telefony lub e-maile. Zachęcamy do tego, aby dzieci mogły cieszyć się pełnym doświadczeniem obozowym.

Prosimy rodziców o przyprowadzanie i odbieranie dzieci o określonych godzinach. Wszelkie wyjątki muszą być wcześniej uzgodnione z kierownictwem obozu.

Oferujemy programy dla różnych grup wiekowych, aby zapewnić, że każde dziecko ma odpowiednią opiekę i zajęcia dostosowane do jego wieku

Nasze obozy oferują zarówno działalność edukacyjną, jak i rekreacyjną, aby zapewnić zrównoważony program dla naszych uczestników

Scroll to Top